Portal cpb.pl używa cookies. Korzystając ze strony, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki, wyrażasz na to zgodę.

PDF Drukuj Email

20 listopada w warszawskim Hotelu Hilton odbędzie się konferencja IT@BANK 2014 – największe w Polsce doroczne spotkanie poświęcone informatyce bankowej, gromadzące elitarne grono kilkuset decydentów IT z banków, firm ubezpieczeniowych oraz SKOK-ów.

Konferencję po raz kolejny przygotowuje redakcja „Miesięcznika Finansowego BANK” we współpracy z Forum Technologii Bankowych przy Związku Banków Polskich. IT@BANK uważana jest za jedną z najważniejszych ogólnopolskich imprez, prezentowane są na niej bowiem najnowsze technologie wykorzystywane w bankowym IT. O jej randzie świadczy obecność kilkuset wybitnych ekspertów IT, naukowców oraz finansistów – głównie członków zarządów banków i innych instytucji finansowych. Podczas IT@BANK swoje analizy prezentują, po raz pierwszy publicznie, tak renomowane ośrodki badawcze, jak Forrester Research.

W poprzednich latach w trakcie konferencji IT@BANK omawiano m.in. zagadnienia związane z cloud computingiem, mobilną bankowością, prezentowano metody kontaktu z klientami za pomocą mediów społecznościowych etc. Tematami wiodącymi tegorocznej edycji będą: Omni-channel, cybersecurity w kontekście bankowości mobilnej, analytics jako rozwinięcie Big Data potrzebnego do skuteczniejszej segmentacji klientów. Finałem IT@BANK będzie uroczyste wręczenie nagród rankingu „Miesięcznika Finansowego BANK” dla najlepszych firm informatycznych działających na rzecz banków komercyjnych i spółdzielczych. Dodatkowo przyznane zostaną prestiżowe tytuły: „Wizjonera Rynku IT@BANK 2014” oraz „Produktu Roku IT@BANK 2014”.

Tegoroczna edycja IT@BANK2014, przypomnijmy, odbędzie się 20 listopada br. w godzinach 8.00–17.30, w warszawskim hotelu Hilton przy ulicy Grzybowskiej 63. Udział w konferencji dla przedstawicieli banków, instytucji finansowych, SKOK-ów, w tym przede wszystkim kadry zarządzającej, jest bezpłatny. Jednocześnie informujemy, że liczba miejsc bezpłatnych dla przedstawicieli sektora bankowego i instytucji finansowych jest ograniczona – z możliwości tej może skorzystać jedynie 350 osób, które zarejestrują się jako pierwsze.

Więcej informacji oraz rejestracja znajduje się na stronie: www.aleBank.pl/ITBANK

 

Prenumerata 2019
Projekt i wykonanie Mavtech Group