Portal cpb.pl używa cookies. Korzystając ze strony, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki, wyrażasz na to zgodę.

PDF Drukuj Email

Na Konferencji przedstawimy najnowsze inicjatywy związane z bezpieczeństwem cyfrowym (np.: DOKTRYNA CYBERBEZPIECZEŃSTWA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ, Ćwiczenia Cyber-EXE Polska, Dyrektywa NIS) oraz rozwiązania technologiczne dedykowane sektorowi bankowemu. Na zakończenie Konferencji, poprzez system do głosowania, zasięgniemy opinii wszystkich uczestników Forum na temat kluczowych problemów związanych z bezpieczeństwem. Opinie te, jak również konkluzje Debaty w gronie ekspertów, posłużą do opracowania rekomendacji. Liczymy, że ich szerokie upowszechnienie, zwiększy skuteczność wspólnych działań w obszarze bezpieczeństwa systemu bankowego.

Tematyka:

  • Sesja I/A - "Technologie i rozwiązania techniczne służące do utrzymania i zarządzania bezpieczeństwem w bankach"
  • Jakimi technologiami dysponujemy dzisiaj? Jak z punktu widzenia historii zagrożeń i konkretnych ataków przebiegał rozwój stosowanych środków technicznych? Do jakiego stopnia możemy im zaufać i na jakich przesłankach budowane jest to zaufanie?

  • Sesja I/B - kontynuacja Sesji I - "Technologie i rozwiązania techniczne służące do utrzymania i zarządzania bezpieczeństwem w bankach"
  • Sesja II - „Procedury bezpieczeństwa i profilaktyka”

Skąd biorą się standardy i procedury w obszarze bezpieczeństwa? Jaka jest rola ich interpretacji oraz jej granice? Czy wiemy jakiego „wilka” z lasu wywołamy podejmując próby ich weryfikacji? Na co możemy liczyć podnosząc nasze bezpieczeństwo do standardów europejskich?

Więcej informacji: www.aleBank.pl/FBB

 

KDZ
Projekt i wykonanie Mavtech Group