Portal cpb.pl używa cookies. Korzystając ze strony, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki, wyrażasz na to zgodę.

2,5 mln rekordów w bazie AMRON!
poniedziałek, 27 czerwca 2016 06:24

Z ogromną satysfakcją informujemy, ze udało się wspólnie osiągnąć kolejny etap i poziom rozwoju międzybankowej bazy danych o nieruchomościach – Systemu AMRON. 24 czerwca br. zasoby bazy danych AMRON przekroczyły 2,5 miliona rekordów. Oznacza to, że AMRON jest jedynym w skali kraju ogólnopolskim źródłem wiedzy o rynku nieruchomości z tak zasobną i rozbudowaną bazą danych, dostępnym dla wszystkich profesjonalnych uczestników rynku nieruchomości.

Pierwszy milion danych w bazie świętowaliśmy w czerwcu 2011 roku, po siedmiu latach aktywności. Na drugi „milionowy” krok pracowaliśmy przez kolejne trzy lata. Tak znaczne przyspieszenie tempa wzrostu zasobów bazy AMRON było związane z wejściem w życie Rekomendacji J i wzrastających wymogów dotyczących zakresu cech opisujących nieruchomości i jakości tych informacji. Kolejny etap – kolejne pół miliona, nastąpiło po dwóch latach od tamtej chwili. Aktualne tempo przyrostu danych odzwierciedla sytuację na rynku kredytów hipotecznych.

Obecna pozycja Centrum AMRON, uznanie dla jakości świadczonych przez nas usług, zasób danych o nieruchomościach zgromadzonych w bazie AMRON oraz obecny kształt Systemu to również zasługa ponad sześciu tysięcy Użytkowników korzystających z niego w codziennej pracy. Im wszystkim chcielibyśmy podziękować za bezcenne inspiracje i wsparcie oraz zaprosić Państwa do współpracy na rzecz wiarygodnej i powszechnie dostępnej informacji o nieruchomościach w Polsce oraz do wspólnego odliczania do kolejnego miliona.

 

KDZ
Projekt i wykonanie Mavtech Group